KVIEČIAME

VYRESNYJĮ (-IĄJĄ) TEISININKĄ (-Ę) Į ĮMONIŲ IR KOMERCINĖS TEISĖS KOMANDĄ

Advokatų kontora PRIMUS teikia kvalifikuotas teisines paslaugas verslo teisės srityje vietos ir užsienio klientams. Tarptautiniai teisės žinynai, kaip IFRL1000, The Legal 500, Chambers and Partners, kasmet nurodo PRIMUS tarp pirmaujančių kontorų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Mes – profesionalų komanda, mylinti savo darbą ir tobulėjanti su kiekvienu įveiktu iššūkiu. Didžiuojamės PRIMUS įgula: tai imlios ir ambicingos asmenybės, siekiančios tapti geriausiais teisininkais.

Prisijunkite!

Jei manai, kad esi tinkamas kandidatas (-ė) ir nori prisidėti prie PRIMUS ir klientų sėkmės istorijų, siųsk savo CV ir motyvacinį laišką (lietuvių kalba) spaudžiant žemiau esantį lauką „Pateikti CV ir motyvacinį” iki 2023 m. lapkričio 20 d.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, sutinkate, kad Jūsų duomenis tvarkytume atrankos į skelbiamą poziciją tikslais; duomenis saugosime 6 mėn. po pateikimo.

DARBO POBŪDIS:

SRITYS:

Įmonių teisė

Duomenų apsauga

Susijungimai ir įsigijimai

Komerciniai sandoriai

REIKALAVIMAI:

PRIVALUMAI:

TAU SIŪLOME:

Domina pozicija? Užpildykite anketą, pridėkite CV bei motyvacinį laišką ir artimiausiu metu susisieksime

Pateikti CV ir motyvacinį
Nuo 2023 m. gruodžio mėn. advokatų kontora PRIMUS Legal Advisors tampa Noewe Legal ir tęsia paslaugų teikimą Baltijos šalių rinkai

Kviečiame susipažinti su mūsų komanda ir paslaugomis naujojoje Noewe Legal e-svetainėje.